top of page

SERVİSLER & ÜRÜNLER

Salyangoz çiftliği hakkında her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

PROJE

METREKARESİ 65 EUR'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Salyangoz yetiştiriciliğinde geleneksel metotlara kıyasla, salgın hastalık riskini en düşük seviyeye taşıyan ve birim alanda en yüksek verimi elde etmemizi sağlayan yeni nesil salyangoz yetiştirme teknolojimiz ile, "Dikey Yetiştiricilik" ve "Topraksız Tarım" uygulamalarının kullanıldığı çiftlik projelerimizi sizlere sunuyoruz.
Ayrıca; üniversite ve araştırma laboratuvarı gibi araştırma amaçlı salyangoz yetiştiriciliği için "Laboratuvar Tip" küçük ölçekli salyangoz yetiştiricilik sistemleri de inşa ediyoruz.

Keşif ve projelendirme için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Proje
Eğitim
EĞİTİM

UZMAN KADROMUZ İLE ÜSTÜN EĞİTİM HİZMETİ

Yeni çiftlik kurulumu ile beraber uzman kadromuz tarafından salyangoz ve salyangoz yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgileri içeren eğitimler verilecektir.
Eğitim konuları başlıca; kış uykusu, kış uykusundan uyandırma, üretim, kuluçka, besleme, hasat, kurutma ve depolama/saklama/muhafaza etme, nakliye gibidir.

Yeni çiftlik kurulumunda eğitim ücretsizdir.

Danışmanlık
DANIŞMANLIK

12 AY 7/24 HER KONUDA ASİSTANINIZ YANINIZDA

Salyangoz yetiştiriciliği, çiftlik bakımı, personel, mevsimsel tedbirler, yem seçimi, enerji tasarrufu, hijyen, yasal prosedürler, ihracat ve bir çok konu hakkında ASist (Anatolian Snails Assistance) ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
ASist size en uygun çözümü sunabilmek adına 12 saat içerisinde size bir uzaktan destek uzmanı yönlendirir. Eğer çözüm uygulamalı bir süreç ise 36 saat içerisinde çiftliğinize uzman personel yönlendirilerek en kısa sürede çiftliğinizin en verimli şekilde işlemesi sağlanır.

Yeni çiftlik kurulumu ile 1 yıl boyunca ASist hizmetimiz ücretsizdir.

Laboratuvar Servisleri
LABORATUVAR SERVİSLERİ

SAĞLIK İÇİN ÖRNEKLERİNİZİ ANALİZ EDİN!

Anatolian Snails olarak, kurduğumuz tesislerin hijyen ve sağlık konularında etkileyici birer yapıya sahip olmaları için her türlü çabayı gösteriyoruz. Çiftliklerde bulunan salyangozları periyodik olarak kapsamlı kontrollerden geçiriyoruz.
Çiftliklerde kullanılacak yem ham maddelerin kaynaklarını ve su kaynaklarını analiz ederek çiftlik kullanımına uygunluğunu değerlendiriyoruz.

Yeni çiftlik kurulumu ile 1 yıl boyunca laboratuvar hizmetlerimiz ücretsizdir.

Anaç & Yavru Salyangoz
ANAÇ & YAVRU SALYANGOZ

TAMAMEN SAĞLIKLI ÇİFTLİK ÜRETİMİ SALYANGOZ

Doğadan toplanan salyangozlar, insan sağlığına etki edebilecek ölümcül hastalıklar taşıyabilmektedir. Bu sebeple salyangoz çiftliklerinde, taşıyabilecekleri hastalıklardan arındırılmış, tamamen steril salyangozlar kullanılmaktadır. 

Yeni çiftlik kurulumu ile mevsime göre anaç veya yavru olarak temin edilecek ilk salyangozlar ücretsizdir.

Kozmetik Kabinleri
KOZMETİK KABİNLERİ

ÖZEL SALYANGOZ İKLİMLENDİRME KABİNLERİ

Salyangozlar çok eski çağlardan beri cilt bakımında kullanılmaktadır.
Kişisel bakım sektörünün en büyük sorunlarından biri olarak kabul edilen "her kullanıcı için ayrı ve temiz ürün" politikasını benimseyerek, Anatolian Snails olarak Snail SPA Cabin serisi iklimlendirme ünitelerini  geliştirdik.
 
Kolay randevu sistemi, otomatik ürün siparişi, iklimlendirme durum logger, tam otomatik iklim kontrolü, self-clean modu, disease-free tasarım gibi birçok özelliği barındıran Snail SPA Cabin serisi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Teknik Personel
TEKNİK PERSONEL

SALYANGOZ YETİŞTİRİCİLİĞİNDE UZMAN PERSONEL

Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tesislere salyangoz yetiştiriciliği konusunda tecrübeli, Anatolian Snails bünyesinde verilen tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış Su Ürünleri Mühendisleri ve Su Ürünleri Teknikerleri yönlendiriyoruz. Bu sayede, çiftliğiniz her zaman uzman personel tarafından tam kontrol altında çalışır, en iyi şekilde işletilir.

Yeni çiftlik kurulumu ile çiftçinin işletme giderlerini azaltması adına uzman personelin işletmeye yansıyan giderleri çiftçi ile paylaşılır.

Salyangoz Yemi
SALYANGOZ YEMİ

SALYANGOZLARIN GELİŞİMİ İÇİN EN İDEAL YEM

Salyangozların ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içeren, sağlıklı bir şekilde kabuk gelişimi ile daha hızlı büyümesini sağlayan salyangoz yemi.
Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez tamamen doğal ham maddelerden elde edilir.

Detaylı bilgi ve sipariş için satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

bottom of page