top of page

GİZLİLİK İLKESİ

Bu gizlilik ilkeleri Anatolian Snails firması tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?
Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com web sitesine ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri, ticari ünvan, şirket belgeleri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:
Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim, e-posta, şirket bilgileri vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için normal bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.
 
Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi
Anatolian Snails firması ve www.anatoliansnails.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.
Anatolian Snails firması eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.
 
Gizlilik ve Güvenlik
Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

bottom of page