top of page

KURUMSAL

Salyangoz Üretimi ve Eğitimi: Uzmanlığımız Sizinle Salyangoz üretiminde lideriz. Salyangoz eğitimi alarak bu büyüleyici işe başlayın.

HAKKIMIZDA

Bizler için giderek küçülen dünyamızda, günümüzün hemen her sektöründe “alan” problemi yaşanmaktadır. En küçük alanda en büyük verim elde edinim politikası ile bir çok sektörde firmalar üretim alanları küçülterek daha verimli ve daha kaliteli ürünler elde etmeye başlamıştır.
 
Tarım sektörü ise, diğer tüm sektörlerden farklı olarak, “insan gıdası” olması sebebi ile, en temel ihtiyacımızı ürettiğimiz ve tükenmeyecek olan bir sektördür.
“Dikey Tarım” ve “Topraksız Tarım” uygulamalarının geliştirilmesi sayesinde tarım sektöründe de kısa zamanda büyük adımlar atılmıştır.
 
Artan nüfus ile beraber kaliteli gıda kaynağına ulaşmak giderek zorlaşmaktadır. Uzak Doğu ve Avrupa’da çok yaygın olarak tüketilen kara salyangozları, geniş çiftlik arazilerinde, düşük verimlilikle üretilmektedir. Bu sebeple salyangoz yetiştiriciliği tesisi planlaması, kısa vadeli gelecekte yoğun ilgi görecektir.
 
Anatolian Snails olarak 2016 yılında “Kara Salyangozu Üretim Sistemleri” için Ar-Ge çalışmalarına başladık. Geliştirdiğimiz yenilikçi üretim modelimiz ile, “Heliciculture” (salyangoz yetiştiriciliği) alanında çiftçiler için sıra dışı bir ürün sunuyoruz.
 
Ayrıca kozmetik sektörü için geliştirdiğimiz, dünyada bir ilk olan “Snail SPA Cabin” ile müşterilerimiz için tam kapsamlı ve üstün kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Şu anda, mevcut sistemlerimiz ile dünyanın en gelişmiş salyangoz üretim ve bakım sistemleri teknolojilerine sahibiz. Geliştirdiğimiz bu teknolojileri sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.
 
Anatolian Snails ürünlerinin 2 ana teması vardır; “yüksek stoklama kapasitesi” ve “salgın hastalık önleyici tasarım”. Geliştirmiş olduğumuz yüksek kapasiteli salyangoz üretim tesisleri sayesinde, üreticiler diğer üretim modellerine kıyasla en az 2 kat daha fazla ürün, hastalık riski neredeyse sıfır olan, yüksek kalitede ürünlere sahip olacaktır.
 
Anatolian Snails; çiftçilere, girişimcilere ve yatırımcılara, tarım sektöründe yer alan ve tamamen ihraç ürünü olan salyangozlar için anahtar teslim üretim ve yetiştiricilik tesisleri tasarlamaktadır. Ayrıca uzman ekibimizin sağlayacağı teknik destek, mühendislik hizmeti ve eğitimlerin yanı sıra, çiftlik sahibi tarafından üretilen tüm salyangozların satışı konusunda uluslar arası pazarda uygun alıcı bulunması hizmetini de vermektedir.

bottom of page